Diamond Cream Set od Love Bikiny

4 hodnocení
2 699 Kč
Skladem

Diamanty jsou věčné. Mládí a krása, bez války se stářím, ne!

S hrdostí Vám představuji jednu z mých zbraní v boji za mladou a krásnou pleť, bez kterých si svou válku se stářím nedovedu představit. Krém s diamantovým prachem v kombinaci s duální kyselinou hyalarunovou dělají s mým oblečejem zázraky. Díky těmto účinným kosmetickým přípravkům se cítím a vypadám stále skvěle a mladě.
Vždy mě však rozčilovala opravdu velmi vysoká cena
 za kvalitu nebo velmi špatná kvalita za nízkou cenu. Díky spolupráci s renomovaným výrobcem můžu představit tuto zbraň pro válku se stářím nejen s opravdu vysokou kvalitou, ale i přijatelnou cenou. 

Set Diamond Cream obsahuje krém Diamond a pleťovou vodu s duální kyselinu hyaluranovou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

WhatsApp Image 2021-01-25 at 16.48.50


LOVE BIKINY DIAMOND CREAM .

Tento unikátní antiaging set obsahuje duální kyselinu hyelarunovou, kterou naneste na vyčištěnou pleť obličeje a dekoltu a jemně vmasírujte alespoň 30 sekund během kterých malé molekuly proniknou do pokožky velké molekuly začnou regenerovat pleť na povrchu. Bezprostředně poté naneste na pleť krém s diamantovým prachem a po dobu jedné minuty ho jemně vmasírujte. Účinky nejen ucítíte, ale i uvidíte během pěti minut již po prvním použití. Patříte-li mezi cca 6% lidí a nepocítíte účinky hned po prvním použití zašlete nám neprodleně  zpět celý set i s otevřenými krabičkami a my Vám obratem refundujeme plnou částku. 

LOVE BIKINY DIAMOND CREAM

Nejdůležitější složkou krému je 0,05 karátu čistého diamantového prachu, tedy té nejtvrdší a bezpochyby nejdražší formě uhlíku, který je základním prvkem každého živého organismu. Druhou nejdůležitější složkou je leknínová voda. Leknín je nejznámější a určitě nejkrásnější rostlina, která je nejen dlouhověká, ale je schopná existovat téměř kdekoliv na světě. Leknín žije z vody, v těle člověka s přibývajícím věkem nekompromisně a rychle snižuje tuk. Krém dále obsahuje složky, které se těší celosvětové oblibě v moderní kosmetickém průmyslu. Duální kyselina hylarunová (vždy v setu s krémem) se dřív nebo později stane neodmyslitelnou složkou všechsvětových kosmetických firem v produktech spomalujících stárnutí.

Zjistěte více o jednotlivých patentovaných složkách přípravku Diamond Cream, které pomohou Vašemu zdraví a kráse.

banner clanek nahledovy