TOP 5 nezbytných ingrediencí pro mladou a krásnou pleť

banner clanek uvnitr

V životě každého z nás přichází chvilka, když se zadíváme do zrcadla, lehce si povzdechneme a uznáme, že je čas začít používat kosmetiku proti stárnutí. Každý má svůj vlastní důvod: někdo má první hlubokou vrásku, někdo má změnu oválu obličeje, a někdo včera jen oslavil narozeniny. Po čem tedy sáhnout?

V oblasti kosmetiky se objevují neustálé novinky přesvědčující nás o omládnutí a dlouhodobém zpevnění pokožky - Hlemýžďový sliz, kořen ženšenu, roh jednorožce? Kdo se v tom má vyznat? Skoro každý týden je trend minulého týdne už pasé, staromódní, a nefunkční. 

Když vezmete libovolný krém, gel nebo sérum z vaší koupelny a podíváte se na jejich složení, většinou vás překvapí velké množství látek, které do jeho složení zapadá, ale které přesně z nich jsou zodpovědné za zlepšení stavu vaší pleti? Seznam nových “nejlepších ingrediencí” pro pleť se stále zdokonaluje, ale v rámci kosmetických složek existuje několik nezbytných favoritů, které nesmí chybět ve složení vašeho “beauty” produktu. V tomto článku si je přiblížíme.

kvØtov  voda

Květové Vody: Květová voda se vyrábí z různých rostlin, bylin a květin, které se obvykle používají k výrobě éterických olejů - jako je heřmánek, růže, leknín nebo levandule. Květinová voda má vlastnosti éterického oleje, ale protože je rostlina nebo květina zředěna ve vodě, je zcela bezpečné ji používat přímo na pokožku. 

Květové vody mají skvělé antioxidační účinky, pleť čistí, hydratují a pomáhají udržovat pH pokožky v rovnováze a regulovat přebytečný olej. Květinová voda má protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci snížit zarudnutí podrážděné pokožky, zbavit se akné, dermatitidy a ekzémů. Je skvělým čisticím prostředkem a pomáhá při odstraňování oleje a nečistot nahromaděných v ucpaných pórech.

aloe vera

Aloe Vera: Populární rostlinný extrakt, který zklidňuje a hydratuje pokožku a poskytuje antioxidační výhody. I když aloe není tak zázračná, jak se někdy v průmyslu péče o pleť zdá, má osvěžující účinek na podrážděnou nebo sluncem spálenou pokožku. 

Další zajímavou výhodou Aloe Vera je, že může předčasně zabránit vývoji vrásek. Sice nemění následky zestárlé pokožky, ale funguje jako prevence před novými znaky stárnutí.

squalane

Squalane: kvalen je bezbarvá polynenasycená uhlovodíková kapalina, která se přirozeně vyskytuje v mnoha zvířatech a rostlinách, včetně lidského kožního mazu. Je to v zásadě jeden z mnoha přírodních lipidů, které vaše tělo produkuje k mazání a ochraně pokožky.

Skvalenový olej je hydratační, zklidňující, nedráždivý a nekomedogenní - proniká do pórů, díky čemuž je vhodný pro VŠECHNY typy pleti, od suché přes citlivou až po mastnou a náchylnou k akné. Skvalan je vynikající zvlhčovač a zanechává pokožku hydratovanou a hebkou.

Hyaluronov  kyselina

Hyaluronová kyselina: Kyselina hyaluronová je úžasná látka, která se nachází v celém našem těle a udržuje tak pružnost a pevnost pokožky a kloubů. S postupem času se její množství v našem těle nevyhnutelně snižuje. Je to v podstatě jako “sestra kolagenu".I když je možné stimulovat produkci kolagenu, produkci vlastní kyseliny hyaluronové nelze stanovit, a proto je potřeba kyselinu doplňovat zvenčí. 

Doplňky kyseliny hyaluronové mohou pomoci zvýšit vlhkost pokožky a snížit výskyt jemných linek a vrásek. Lokální ošetření může uklidnit zarudnutí a dermatitidu, zatímco injekce mohou pokožku zpevnit.

extrakt z ưasy Jania Rubens

Extrakt z řasy Jania Rubens Jedná se dávnou mořskou řasu, která vzhledově připomíná růžovo-fialovou bambuli. Jednotlivé prvky řasy se používají ve vodě - 25% bílkovin, 68% polysacharidů, aminokyselin. Extrakt z řasy Janie Rubens chrání před škodlivými vlivy na životní prostředí, udržuje maximální úroveň vlhkosti, a v rámci kosmetiky - má protistárnoucí vlastnosti - zlepšuje pružnost pokožky, působí efekt “liftingu” a zpomaluje její stárnutí.

Toto jsou nejlepší ingredience, které pomáhají vaší pokožce vypadat lépe ve všech možných představách! Pokud budete mít při nákupu produktů péče o pleť na paměti přísady doplňující pokožku a přísady obnovující pokožku budete o krok napřed. A to se ve světě “anti-agingu” ocení - minimálně to ocení vaše tělo a pokožka. 

A v neposlední řadě si představte produkt, který by obsahoval všechny tyto ingredience v jednom! Právě z tohoto důvodu vám představujeme Diamond Cream Set od Love Bikiny , který dbá jak o pokožku na obličeji (místě, kde jsou znaky stárnutí vidět jako první), tak i o celé tělo (o které celou zimu pečujeme a připravujeme na letní odhalení). Obsahuje dva krok: sérum, které zabraňuje vráskám, a aktivační krém, který posléze pleť vypíná a eliminuje znaky stárnutí.

banner HP

Diamondcreame

Love bikiny animace 3
2 699 Kč
498

Diamondcreame